Zdravotné stredisko ProLife | ProLife Centrum

Zdravotné stredisko ProLife

Prolife Centrum, s.r.o. je mladá dynamická spoločnosť, ktorá poskytuje svojim zákazníkom nielen lekárenskú starostlivosť prostredníctvom 2 prevádzok lekární, ale aj zdravotnú starostlivosť prostredníctvom 6 špecializovaných ambulancií.

Vaša lekáreň u Broja – na prízemí polyfunkčného objektu BROJO v Považskej Bystrici nájdete lekáreň so širokým sortimentom predpisových a voľnopredajných liekov, zdravotníckych pomôcok, výživových doplnok, dietetických potravín, ale aj iného doplnkového tovaru (kozmetika, esenciálne oleje...)

Ku každému zákazníkovi sa snažíme pristupovať individuálne a preto Vám okrem tovaru vieme ponúknuť aj konzultácie, odborné poradenstvo a množstvo služieb „navyše“.

Zároveň v rámci vernostného systému našej Lekárne u Broja môžu zákazníci získať zaujímavé zľavy, či darčeky navyše... 

 

Vaša lekáreň Drietoma – rovnako ako Lekáreň u Broja, aj Lekáreň Drietoma je členom družstva Vaša lekáreň, ktorá združuje 250 nezávislých lekární po celom Slovensku. Nachádza sa v obci Drietoma pri zdravotnom stredisku v budove pošty. Okrem liekov na predpis tú nájdete širokú ponuku voľnopredajných liekov, zdravotníckych pomôcok, výživových doplnkov a iného doplnkového sortimentu. 

 

Ambulancie – na 1. a 2. poschodí  polyfunkčného objektu BROJO je v 6 samostatných špecializovaných ambulanciách poskytovaná zdravotná starostlivosť týmito lekármi:

  • Ambulancia č.1: Gynekologická ambulancia, MUDr. Ivana Majtánová, kontakt: 0911 899 424
  • Ambulancia č.2: Všeobecná ambulancia pre dospelých, MUDr. Ladislav Guniš, kontakt: 042/432 67 35
  • Ambulancia č.3: neobsadená (v prípade záujmu o ponúkané priestory volajte 0919 299 489)
  • Ambulancia č.4: Urologická ambulancia, MUDr. Ján Šebo, kontakt: 0907 671 036
  • Ambulancia č.5: Reumatologická ambulancia, MUDr. Marián Kovalančík, PhD, kontakt: 0948 857 930
  • Ambulancia č.6: neobsadená (v prípade záujmu o ponúkané priestory volajte 0919 299 489)
  • Ambulancia č.7: Všeobecná ambulancia pre dospelých, MUDr. Katarína Švecová, kontakt: 042/430 42 76
  • Ambulancia č.8: Diabetologická ambulancia, MUDr. Lucia Gajdošíková, kontakt: 0947 929 705

 

Bezbariérový prístup - lekárenskú starostlivosť poskytujeme v priestrannej, moderne zrekonštruovanej „Lekárni u Broja“ v budove BROJO centra na Tatranskej ulici v Považskej Bystrici (bývalá budova "spoláku") s bezbariérovým prístupom = priestranný výťah priamo do lekárne a na poschodie k ambulanciám (lôžkový výťah).

Bezproblémové parkovanie – pred budovou BROJO centra je k dispozícii priestranné parkovisko s kapacitou takmer 70 parkovacích miest. (Pre návštevníkov BROJO centra sú prvé dve hodiny bezplatné.)

Dostupnosť - Lekáreň u Broja sa nachádza v bezprostrednej blízkosti železničnej stanice, hlavných spojov MHD a prímestských spojov do okolitých dedín mesta Považská Bystrica. Lekáreň je otvorená denne.

Nové centrum „Kolónie“ - v budove BROJO centra sa nachádza okrem lekárne a 6 ambulancií aj supermarket COOP Jednota (priamo dostupný z Lekárne u Broja) a tak môžete na jednom mieste vybaviť tri veci naraz – návštevu lekára, výber liekov a nákup potravín. V budove sa nachádza aj kaviareň, fitness centrum a ďalšie obchodné priestory. V blízkom okolí pribudnú k už existujúcim priestorom ďalšie, čím sa vytvorí malé centrum mestskej časti Kolónia, resp. Strojárenskej časti.


Tešíme sa na Vašu návštevu a vopred srdečne ďakujeme za prejavenú dôveru.

Tím ProLife Centrum, s.r.o.

 


Takto hodnotíte naše služby
Katarína
18. Máj 2022
Už niekoľkokrát som využila bezplatnú donášku tejto lekárne a bola som maximálne spokojná
Jozef T.
14. Apríl 2022
Popri čakaní na neďalekej stanici som si sem zašiel nakúpiť zopár potrebných vecí. Potešil ma príjemný personál a ochota rozumne pomôcť a nie len zarobiť ...
Mária F.
9. Február 2022
V tejto lekarni nakupujem velmi rada, lebo pristup personalu je vzdy na jednotku. Mozem len odporucat!
Silvia
24. Január 2022
Dobrá lekáreň so zaujímavým vernostným programom. Pomerne široká ponuka tovaru, ešte sa mi nestalo že by nemali čo som potrebovala. Za mňa jednoznačne spokojnosť.
Podeľte sa o svoj názor
Napíšte nám hodnotenie, ako ste boli spokojný s kvalitou našich služieb...

ProLife Centrum, s.r.o.

Tatranská 293

017 01 Považská Bystrica

Tel. kontakt: 0919 299 489

Email: kontakt@prolifecentrum.sk

Kontaktujte nás